خدمات کارا توسعه

خـــــدمـــات کارا توسعه

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت خلاقانه

طراحی سایت ارزان

طراحی سرویس آنلاین

طراحی سایت تبریز

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت وکالت

طراحی سایت سوپرمارکت

طراحی اپلیکیشن تبریز

طراحی سایت مدرن و شیک

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن ios

طراحی سایت

طراحی برنامه موبایل

وب سایت خلاقانه

وب سایت ووردپرس

طراحی گرافیک

طراحی رابط کاربری جذاب

طراحی وب سایت ملکان

طراحی وب سایت بناب

طراحی وب سایت عجب شیر

طراحی وب سایت مراغه

طراحی وب سایت تبریز

راه اندازی استارت آپ

توسعه ایده

خدمات کارا توسعه
طراحی وب سایت شرکت کارا توسعه

طراحی وب سایت

شما باید یک وبسایت درخور تجارت، شخصیت و موقعیت خود داشته باشید. زیبایی، سرعت و امنیت سه رکن اساسی وب سایت شما خواهد بود. به راحتی در هر شرایط و زمانی با مشتریان ویا کاربران خود در ارتباط خواهید بود. بدون شک نباید زمان خود را از دست بدید. اکنون سفارش دهید.

ویژگی هایی که وب سایت شما باید داشته باشد

رابط کاربری جذاب

طراحی واکنشگرا

SEO استاندارد

امنیت بالا

سرعت بالا

پشتیبانی تمام عیار

وب سایت شما نیاز به بروزرسانی دارد؟

شما می‌توانید قبل از استفاده از خدمات کارا توسعه با بخش مشاوره سایت تماس گرفته و بصورت رایگان در مورد سایت و سرویس خود مشاوره بگیرید.

طراحی اپلیکیشن شرکت کارا توسعه

طراحی اپلیکیشن موبایل

مشتری یا مخاطب شما حتما یک موبایل در دست دارد! و شما باید در آن موبایل دیده شوید. اپلیکیشن موبایل کارا و کاربردی بهترین راه برای شماست. ما باور داریم که یک اتفاق خوب برای شما و تجارت شما رقم خواهیم زد.

خدمات کارا توسعه

ایده‌ی ای دارید؟
آیا نیازسنجی کرده اید؟
آیا واقعا به یک اپلیکیشن نیاز دارید؟

ما بصورت رایگان برای شما نیاز سنجی می‌کنیم و راهنما و امین ایده و نیازتان خواهیم بود. برای دریافت مشاوره رایگان با پشتیبانی کارا توسعه تماس بگیرید و یا یک چای مهمان ما باشید.

بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) شرکت کارا توسعه

بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو)

این روزها همه شما را اول از گوگل می‌پرسند. گوگل علم غیب ندارد! گوگل محتوای وب سایت، شبکه های اجتماعی، ویکی و غیره شما را می خواند. البته اگر بتواند! برای اینکه هیچ اما و اگری در خواندن محتوای وب سایت شما توسط گوگل وجود نداشته باشد نیاز به سئو خواهید داشت.

وب سایت های تیم کارا توسعه با آخرین متدهای سئو همخوانی دارد. نام کسب و کار شما در صفحه اول جستجوها خواهد بود. اگر محتوای شما نیاز به سئو دارد، با ما تماس بگیرید.

صفحه اول گوگل متعلق به شماست!

توسعه ایده (کمک به استارت آپ های نو پا) شرکت کارا توسعه

توسعه ایده (کمک به استارت آپ های نو پا)

ایده به تنهایی کافی نیست! نیازسنجی، تعیین هدف، پیاده سازی و برندسازی نیز از الزامات است. شما تنها با یک ایده به کارا خواهید آمد.

چرا باید یک سیستم اختصاصی داشته باشید؟

در طراحی اختصاصی دقیقا بر روی نیاز شما تمرکز داریم و هیچ روند اضافی در نتیجه نهایی دیده نمی‌شود و تیم توسعه دهنده اشراف کامل به پروژه دارد و در اضافه کردن امکانات جدید هیچ مانعی وجود نخواهد داشت. همچنین بر عکس سیستم های آماده مانند وردپرس ویا جوملا استفاده از منابع سخت افزاری دقیقا به میزان قابلیت های سیستم خواهد بود.

در سیستم‌های اختصاصی آخرین متدهای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) لحاظ می‌شود و این اساسی ترین اصل در افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو می باشد. همچنین به این دلیل که کدهای سرویس اختصاصی بصورت عمومی منتشر نمی‌شود امنیت بالایی نسبت به سیستم های آماده دارد.