با ما بیشتر آشنا بشید!

با عناوین و تیم‌های توسعه مختلف فعالیت خود در زمینه طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل را از سال 92 شروع کردیم. در سال 96 با ثبت شرکت کارا توسعه به شماره ثبت 46175، کار شکلی رسمی تر به خود گرفت و توانستیم بیش از پیش اعتماد مشتریانمان را جلب نموده و در اجرای پروژه های بزرگی و استارت اپ های نوین به عنوان تیم توسعه شریک باشیم.

به چیزی که به عنوان شعار انتخاب کرده ایم ایمان داریم، ما یک فکر بهتر داریم! تمام فکر و تمرکز خود را صرف رضایت مندی مشتری و همچنین به دست آوردن نتیجه ای بی نقص می کنیم و هر چه در توان داریم، چه از نظر فیزیکی و چه از نظر معنوی، پای تعهدی که داده ایم صرف می کنیم.


خدماتی که در کارا توسعه ارائه می دهیم

طراحی وب سایت، طراحی اپلیکیشن، توسعه استارت آپ ها و بهینه سازی موتور های جستجو (سئو) از جمله خدماتی است که در کارا توسعه به مشتریان خود ارائه میکنیم.

طراحی خلاقانه، استاندارد و جذاب از جمله نکاتی است که همواره در کارها به آن توجه میکنیم و نتیجه این توجه، به دست آوردن نتیجه بسیار راضی کننده از میزان رضایت مشتریان کارا توسعه بوده است. همواره سعی میکنیم بهترین گزینه ها را برای مشتریان کارا ارائه دهیم و تمام جوانب و پستی ها و بلندی ها را با مشتریان خود بررسی کنیم. بر این باورین که حضور مستمر مشتری در پروژه ها باعث به دست آمدن نتیجه بهتر خواهد شد.


با هم یک قراری گذاشتیم!

همه نفراتی که به واسطه کارا توسعه کنار هم جمع شدیم و مشغول ایده پردازی، طراحی و توسعه و خدمت رسانی هستیم یک هدف اصلی داریم و آن هم کسب رضایت بالای مشتری است. بدون هیچ حاشیه ای کنار هم جمع شدیم تا هر چه در توان داریم را صرف ساختن آینده ای روشن برای خودمان کنیم و به هم قول دادیم که برای تحقق این امر کنار هم باشیم و با گذشت هر روز، بیشتر از روز قبل از یکدیگر یاد بگیریم.

تیم ما

ما چه شکلی هستیم و چطوری می‌تونید مارو پیدا کنید؟

Behnam Azimi CEO & Developer

بهنام عظیمی

Behnam Azimi

Haniyeh Mahbubifar Sell & Financial

حانیه محبوبی فر

Haniyeh Mahbubifar

Mehdi Mansourniya Android Developer

مهدی منصورنیا

Mehdi Mansourniya

Omid Pourpanah iOS Developer

امید پورپناه

Omid Pourpanah

Parinaz Alipour Frontend Developer

پریناز علیپور

Parinaz Alipour

Ali Salami UI/UX Design

علی سلامی

Ali Salami